0
Tvoj košík
0,00
Je nám ľúto, ale predaj už skončil
Lauben Grinder 200ST je skvelým pomocníkom pre všetkých milovníkov kvalitnej kávy. Mlynček je vybavený silným celomedeným motorom, ktorý pracuje pri príkone 200 wattov a má dlhšiu životnosť.
EAN: 4260645680234
|ID: 1320058
Lauben Grinder 200ST - mlynček na kávu
Lauben Grinder 200ST je skvelým pomocníkom pre všetkých milovníkov kvalitnej kávy. Mlynček je vybavený silným celomedeným motorom, ktorý pracuje pri príkone 200 wattov a má dlhšiu životnosť. S týmto mlynčekom si poradíte s 50 gramami kávových zŕn, ale aj orechov, semienok alebo byliniek. Sekací nôž trieštivého typu z nerezovej ocele #304 sa postará o rovnomerné mletie surovín. Mlynček sa ovláda stlačením pulzného spínača na veku, hrubosť mletia surovín môžete ľahko regulovať. Pre hrubo mletú kávu alebo oriešky stačí kratšia doba mletia, pre dokonale jemnú kávu nechajte mlynček pracovať dlhšiu dobu. Priebeh mletia budete mať celý čas pod kontrolou vďaka priehľadnému veku. Telo mlynčeka i nádoba na mletie sú vyrobené z #304 nerezovej ocele, ktorá uchová jedinečnú aróma čerstvo mletej kávy.
Za nezameniteľnou vôňou sa už nemusíte ráno ponáhľať do obľúbenej kaviarne. Mlynček sa ovláda veľmi ľahko jednou rukou a na uvedenie do prevádzky stačí zatvorenie a stlačenie veka. Tento spôsob obsluhy je zároveň veľmi bezpečný, pretože sa mlynček nikdy nezapne otvorený. Samozrejmosťou je poistka proti prehriatiu. Určite vás poteší aj veľmi tichý chod a elegantné minimalistické prevedenie, ktoré z mlynčeka urobí dizajnový doplnok každej kuchyne.
Mlyneček Lauben si s kávovými zrnami poradí s prehľadom, zvládne ale aj bylinky, semienka alebo oriešky do vianočného pečiva. O rovnomerný a rýchly výsledok sa postará celomedený motor s príkonom 200 wattov. Veľkou výhodou mlynčeka je možnosť presnej regulácie hrubosti mletia vďaka pulznému spínaču. Mlynček ovládate stlačením pulzného spínača na veku. Stupeň mletia tak určujete sami dĺžkou celého procesu. Priebeh mletia surovín môžete ľahko sledovať cez priehľadné veko mlynčeka.
Srdcom mlynčeka Lauben je trieštivý nôž z kvalitnej nerezovej ocele #304, ktorý sa postará o rovnomerné mletie surovín. Z rovnakého typu nerezovej ocele je vyrobené telo mlynčeka aj nádoba na mletie. Kvalitné materiály a spracovanie zaisťujú dlhšiu životnosť mlynčeka, ale aj uchovanie jedinečnej arómy po celú dobu prípravy. Čerešničkou na torte je minimalistické a elegantné prevedenie mlynčeka, ktoré sa bude vo vašej kuchyni vynímať.
Keďže mlynček uvádzate do prevádzky stlačením pulzného spínača po zatvorení veka, nemôže dôjsť k procesu mletia v prípade, keď mlynček správne nezavriete. Samozrejmosťou je poistka proti prehriatiu. Mletie kávy alebo iných surovín zvládnete hravo jednou rukou a pokojne aj za svitania pred odchodom do práce. Mlynček totiž pracuje veľmi ticho. Hoci je vybavený veľmi silným motorom, dosahuje hlasitosti len 65 decibelov, takže zhruba rovnako ako bežná konverzácia.
Parameter | Hodnota |
---|---|
Výrobca | NoName |
Potrebujete s niečím pomôcť?
Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme či už s produktom alebo objednávkou